Το Τμήμα Εθελοντών Υγείας του Περιφερειακού Τμήματος του Ε.Ε.Σ. Κατερίνης, στο πλαίσιο της αδιάλειπτης προσπάθειάς του για την στήριξη συμπολιτών μας που αντιμετωπίζουν δυσκολίες, για μια ακόμη χρονιά, στάθηκε στο πλάι τους, προσφέροντας τις Άγιες αυτές ημέρες, σε περισσότερες από 50 οικογένειες, Δέματα Αγάπης, με βασικά είδη διατροφής και είδη πρώτης ανάγκης.
Ακάματοι εργάτες σε αυτήν τη προσπάθεια, είναι οι εθελοντές του τμήματος Υγείας του Περιφερειακού Τμήματος του Ε.Ε.Σ. και πολύτιμοι αρωγοί τους αυτοί που συνδράμουν έμπρακτα στο φιλανθρωπικό και κοινωνικό έργο του Ε.Ε.Σ., οι φίλοι και τα μέλη του, καθώς και οι τοπικές επιχειρήσεις Αμβροσιάδης Α.Β.Ε.Ε., Κωνσταντόπουλος Α.Ε. και Πτηνοτροφεία Συρανίδη, που προσέφεραν είδη διατροφής.
Τους ευχαριστούμε όλους από καρδιάς για την συνεισφορά τους.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!