H Ένωση Ξενοδόχων Παραλίας σε συνεργασία με τον Σύλλογο Ενοικιαζομένων δωματίων Παραλίας, τον Σύλλογο Ενοικιαζομένων δωματίων Ολυμπιακής Ακτής και τον Σύλλογο Ελεύθερων Επαγγελματιών Παραλίας καλεί σε έκτακτη συνάντηση ενημέρωσης – διαμαρτυρίας, με τους βουλευτές Πιερίας το Σάββατο 10/12 και ώρα 17:00 στο γραφείο της Ένωσης και των Συλλόγων στην Παραλία για να ενημερωθούν για την πλημμύρα της 1/12/2022, για την έλλειψη υποδομών και την αμέλεια του δήμου να προστατέψει τις επιχειρήσεις μας από τα καιρικά φαινόμενα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!