«Ζητάω συγγνώμη, την αγαπάω ακόμη». Αυτά είναι τα λόγια του 25χρονου καθ’ ομολογίαν δολοφόνου, που το περασμένο Σάββατο, έβαλε τέλος στη ζωή της 19χρονης συντρόφου του, στο σπίτι του στον Πειραιά, μετά από καβγά.
Ο 25χρονος, φέρεται να υποστήριξε πως ο καβγάς ανάμεσα τους ξεκίνησε όταν η 19χρονη αναφέρθηκε σε κάποιες φωτογραφείς του ίδιου με άλλες γυναίκες και του έκανε σκηνή ζηλοτυπίας.
«Καθόμασταν στον καναπέ και παίζαμε φρουτάκια. Κάποια στιγμή η 19χρονη αναφέρθηκε σε κάποιες φωτογραφίες από τα social media, που της είχαν στείλει οι φίλες της και με έδειχναν με κάποιες γυναίκες. Ξεκίνησε ο καβγάς, μου έλεγε ότι θα βρει άλλον άντρα. Έβγαλα το όπλο που το είχα κάτω από το μαξιλάρι του καναπέ και την πυροβόλησα. Στη συνέχεια πήγα έκανα μπάνιο και έφυγα από το σπίτι. Πήγα στο σπίτι της αδερφής μου, αλλά δεν είπα τίποτε», φέρεται να υποστήριξε ο δράστης.
Τέλος, ο 25χρονος Αλβανός κρατείται και αναμένεται να απολογηθεί την ερχόμενη Πέμπτη, μετά την προθεσμία που έλαβε .
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!