Αγαπητοί συνάδελφοι,
Αγαπητοί φίλοι,
Τόσο εγώ προσωπικά όσο και το Διοικητικό Συμβούλιο του Επιμελητηρίου Πιερίας σας ευχόμαστε ολόψυχα Χρόνια Πολλά και Καλά Χριστούγεννα γεμάτα υγεία, αγάπη, δύναμη και αισιοδοξία.
Οι μέρες των Χριστουγέννων φέρνουν πάντοτε το μήνυμα της αγάπης, της ελπίδας και της αλληλεγγύης, γεμίζοντας με αισιοδοξία τις καρδιές όλων μας, ενδυναμώνοντας συγχρόνως την προσδοκία μας για ένα καλύτερο αύριο.
Τα φετινά Χριστούγεννα να αποτελέσουν την απαρχή μιας ελπιδοφόρας εποχής, για ένα καλύτερο αύριο, για έναν καλύτερο, πιο δίκαιο και ειρηνικό κόσμο, ξεπερνώντας την παγκόσμια κρίση που πλήττει όλους μας, επιχειρήσεις και νοικοκυριά.
Ειδικότερα στους ανθρώπους της αγοράς και του επιχειρείν δεσμευόμαστε να συνεχίσουμε την προσπάθεια που ξεκινήσαμε, στηρίζοντας με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τα μέλη μας, που μας εμπιστεύτηκαν.
Και τα φετινά Χριστούγεννα ας επιλέξουμε προϊόντα και δώρα για τους αγαπημένους μας από την τοπική μας αγορά.
Στηρίζοντας την αγορά της Πιερίας επενδύουμε στο μέλλον μας.
Χρόνια Πολλά!
Για το Διοικητικό Συμβούλιο του Επιμελητηρίου Πιερίας
Ο Πρόεδρος
Ηλίας Χατζηχριστοδούλου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!