Τον φαρμακευτικό εξοπλισμό πρόσφερε το Φαρμακείο Τριανταφυλλόπουλος (Αθανασίου Διάκου 4 Κατερίνη). Το φαρμακείο παρέλαβε ο έφορος του χάντμπολ του Αρχέλαου Κατερίνης, κ. Κανταρτζής Μιχάλης, που με την σειρά του δώρισε μία φανέλα της ομάδας στους ιδιοκτήτες του Φαρμακείου, Άλκη και Κώστα και τους προσκάλεσε στον επόμενο εντός έδρας αγώνα της ομάδας.
Το τμήμα χάντμπολ του ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης, ευχαριστεί το Φαρμακείο Τριανταφυλλόπουλος και τους ιδιοκτήτες του για την άμεση ανταπόκριση που έδειξαν στις ανάγκες του τμήματος για φαρμακευτική κάλυψη.
Γραφείο Τύπου ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!