Σε ρόλο… ντράμερ ο Ανδρέας Λοβέρδος και παρέα με τον Νίκο Παπανδρέου στην κιθάρα, εύχεται χρόνια πολλά.
Λοβέρδος και Παπανδρέου έπιασαν τα μουσικά όργανα και μαζί με την μπάντα τους «Δεύτερη Ευκαιρία» είπαν τα κάλαντα. Το όνομα της μπάντας τους δεν είναι καθόλου τυχαίο, καθώς, όπως όλα δείχνουν, παραπέμπει στην προσπάθεια που κάνουν στον χώρο της μουσικής τον τελευταίο καιρό. Σύμφωνα με πληροφορίες, συνηθίζουν να μαζεύονται σε στούντιο κάθε βδομάδα, να τραγουδούν, να χορεύουν και να περνούν καλά!
Δείτε το βίντεο:
Να τα πούμε;
— Andreas Loverdos (@a_loverdos) December 30, 2022
Ευχές για καλή χρονιά από τη μπάντα μας «Δεύτερη Ευκαιρία»! #2023 https://t.co/FZcTMrTXEW pic.twitter.com/XawaBONhqD
Στην μπάντα τους συμμετέχουν κατά καιρούς φίλοι και συνεργάτες, όπως ο Γιώργος Κουβαράς και η Μαρία Μηλίνη.
Τα χρέη τραγουδιστών έχουν αναλάβει ο δικηγόρος Άγγελος Καραχάλιος και διευθυντής του πολιτικού γραφείου του Ανδρεα Λοβέρδου και η δικηγόρος Πηνελόπη Κλάρα. Στο μπουζούκι είναι ο γιατρός – ακτινολόγος Χρήστος Παπαθανασόπουλος και στα πλήκτρα η Τατιάνα Δουβαρά.
«Να τα πούμε; Ευχές για καλή χρονιά από τη μπάντα μας «Δεύτερη Ευκαιρία»!», έγραψε χαρακτηριστικά στο Twitter o βουλευτής του ΠΑΣΟΚ.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!