Σταματημό δεν έχουν οι πρωταθλητές του Αρχέλαου Κατερίνης!
Στο διεθνές τουρνουά που διεξήχθη στο Ζάγκρεμπ κατάφεραν να πάρουν 3 Χρυσά και 1 Ασημένιο μετάλλιο στην κατηγορία Παίδων βάζοντας τον Αρχέλαο στο δεύτερο σκαλί του βάθρου στην γενική κατάταξη και 1 Χάλκινο μετάλλιο στην κατηγορία Παμπαίδων.
Οι αθλητές του Αρχέλαου Κατερίνης:
Κατηγορία Παίδων
Λευτέρης Παππάς - 1ος Χρυσό μετάλλιο
Δημήτρης Παππάς - 1ος Χρυσό μετάλλιο
Θανάσης Ευθυμιάδης - 1ος Χρυσό μετάλλιο
Δημήτρης Σουλής - 2ος Ασημένιο μετάλλιο
Κατηγορία Παμπαίδων
Παύλος Τσεντίδης - 3ος Χάλκινο μετάλλιο
Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές μας που συμμετείχαν στο τουρνουά. Είμαστε υπερήφανοι για εσάς! Συγχαρητήρια φυσικά και στους προπονητές του Αρχέλαου Κατερίνης Σάββα Τσεντίδη και Κώστα Ταμό. Συγχαρητήρια και στα υπόλοιπα μέλη της Ελληνικής αποστολής που συμμετείχαν στο τουρνουά.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!