Παρουσίαση του Παιδικού βιβλίου της Έλενας Χριστίδου με τίτλο "Ο κήπος των ευχών" θα πραγματοποιηθεί αύριο η ώρα 18:00 στην Κατερίνη, στην Εκάβη στον πρώτο όροφο.
Για το βιβλίο θα μιλήσουν οι: Σοφία Καρασανλή, προϊσταμένγη του 8ου Νηπιαγωγείου Κατερίνης, η Γιώτα Παπαδοπούλου – φιλόλογος, και η Μαριαλένα Μάρα, ψυχολόγος-ψυχοθεραπεύτρια.
Την εκδήλωση επενδύει μουσικά το Μουσικό Εργαστήρι Ολύμπου υπο τη διεύθυνση του Νίκου Πατρή.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!