Με το στόμα ανοιχτό έμειναν οι δημοσιογράφοι όταν άκουσαν την απάντηση που έδωσε η Εύη Βατίδου σε ερώτηση που της έκαναν. Η παρουσιάστρια και πρώην μοντέλο ρωτήθηκε, μεταξύ άλλων, εάν έχει ψωνίσει ποτέ αθλητικά είδη από κάποια λαϊκή αγορά.
«Γιατί έχει η λαϊκή; Με πιάνεις ανενημέρωτη…» απάντησε η Εύη Βατίδου, η οποία φάνηκε να είναι λίγο αμήχανη. Όταν η δημοσιογράφος της επισήμανε πως σε μια λαϊκή μπορεί να βρει αθλητικά είδη, πιτζάμες κι εσώρουχα, απάντησε: «Δεν το ήξερα».
«Να τι μπορεί να μάθει ένας άνθρωπος. Εν τω μεταξύ έχω πάει στη λαϊκή -της Βουλιαγμένης βέβαια- μόνο μία φορά στη ζωή μου. Δεν το είχα παρατηρήσει αυτό. Είδες τι μαθαίνεις; Ωραία. Όχι, δεν θα ψώνιζα από τη λαϊκή», πρόσθεσε.
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!