Ο Πρόεδρος και Δ/νων Σύμβουλος,Γκλάρας Κων/νος, του χιονοδρομικού κέντρου Ελατοχωρίου ενημερώνει τους λάτρεις του βουνού και του σκι ότι το χιονοδρομικό είναι έτοιμο για λειτουργία.Έχουν γίνει έλεγχοι ,συντηρήσεις και όλα τα απαραίτητα που χρειάζεται το χιονοδρομικό κέντρο.
Η εταιρεία έχει αγοράσει φέτος έναν χιονοστρωτήρα τελευταίας τεχνολογίας για τη διαμόρφωση των πιστών. Έτσι οι σκιέρ θα απολαμβάνουν πιο ποιοτικό σκι.
Έναρξη λειτουργίας το Σαββατοκύριακο 17-18 Δεκεμβρίου με τον εναέριο αναβατήρα για βόλτα .
Επίσης είναι ανοιχτό το σαλέ όπου μπορείτε να απολαύσετε τον καφέ ,το φαγητό ή το ποτό σας.
Ο πρόεδρος και το Δ.Σ. του χιονοδρομικού σας ευχόμαστε ΚΑΛΑ- ΛΕΥΚΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
Με εκτίμηση
Ο πρόεδρος
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΚΛΑΡΑΣ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!