Σε μία γιορτινή ατμόσφαιρα, γεμάτη ευχές και αναφορές στους στόχους της νέας χρονιάς, ο Δήμαρχος Κατερίνης Κώστας Κουκοδήμος, έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα των εργαζομένων στο Δημαρχείο.
Παράλληλα, ο κος Κουκοδήμος ευχήθηκε σε όλους «εποικοδομητική και δημιουργική χρονιά, προπάντων με υγεία και αισιοδοξία» τονίζοντας ότι θα είναι πάντα στη διάθεση των εργαζομένων.
Στην εκδήλωση κοπής της πίτας παρέστησαν επίσης: οι Αντιδήμαρχοι Γιώργος Νταντάμης, Γιάννης Συμεωνίδης, Δημήτρης Μορφακίδης, Γιώργος Κυριακίδης, ο πρόεδρος του ΟΠΠΑΠ Γιάννης Νταντάμης, ο πρόεδρος της ΔΗΚΕΔΗΚ Ευστάθιος Κεραμιδιώτης, η πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, Παρθένα Μακρίδου – Παρτσαλίδου, ο Γενικός Γραμματέας του Δήμου, Κώστας Λιακόπουλος, οι οποίοι αντάλλαξαν ευχές με τους εργαζόμενους για μια παραγωγική χρονιά γεμάτη υγεία, χαμόγελα και οικογενειακή γαλήνη.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!