Με την παρούσα επιστολή, εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες προς την Αντιπεριφερειάρχη ΠΕ Πιερίας, κα Σοφία Μαυρίδου, για την πολύτιμη συνδρομή και την άμεση ανταπόκρισή της στο αίτημά μας για 10ήμερη παραχώρηση του μηχανήματος έργου (Προωθητήρα- Μπλουλντόζα) για τις εργασίες του δήμου Πύδνας-Κολινδρού.Ευελπιστούμε, η άψογη αυτή εκατέρωθεν συνεργασία να συνεχιστεί και στο μέλλον, για να μπορέσουμε να αντιμετωπίσουμε με επιτυχία τις επείγουσες καταστάσεις.
Ο Αντιδήμαρχος
Παραλυκίδης Κων/νο
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!