Στις μεγάλες προκλήσεις που έχει να αντιμετωπίσει η Υπηρεσία Δόμησης –με κορυφαίο τον πολεοδομικό σχεδιασμό της έκτασης των πρώην στρατοπέδων που παραχωρήθηκαν πρόσφατα στο Δήμο- αναφέρθηκε ο δήμαρχος Κατερίνης Κώστας Κουκοδήμος, με αφορμή την κοπή της πίτας της Υπηρεσίας Δόμησης.
Ο κ. Κουκοδήμος ευχήθηκε σε υπαλλήλους και στελέχη της Υπηρεσίας υγεία και δύναμη για το νέο έτος, εκφράζοντας την πεποίθηση ότι με συνεργασία θα αντιμετωπιστεί η κάθε πρόκληση.
Τις δικές του ευχές έδωσε στους υπαλλήλους και ο αρμόδιος αντιδήμαρχος Γιώργος Νταντάμης. Ο κ. Νταντάμης ευχαρίστησε τους υπαλλήλους της Πολεοδομίας για τη συνεργασία, τονίζοντας ότι τη χρονιά που πέρασε η δουλειά που έγινε από την υπηρεσία διακρίθηκε σε Ευρωπαϊκό επίπεδο «και αυτό είναι ένα ακόμη δείγμα για τις δυνατότητες που υπάρχουν, ώστε ο Δήμος μας να κοιτάζει με περισσότερη αισιοδοξία το μέλλον», είπε χαρακτηριστικά.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!