Η 28η Ιανουαρίου έχει οριστεί ως Παγκόσμια Ημέρα Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.
Η Φίνος Φιλμ θέλοντας να τιμήσει τη μέρα με τον δικό της τρόπο ανέρτησε στην επίσημη σελίδα της στο Facebook ένα μοναδικό στιγμιότυπο με πρωταγωνιστή τον αξέχαστο κωμικό μας Θανάση Βέγγο.
Η ανάρτηση
«Η διαχρονικότητα του… παρακολουθείν» αναφέρει η ανάρτηση της Φίνος Φιλμ στο Facebook που σχολιάζει τη σημερινή ημέρα.
Στο στιγμιότυπο ο Θανάσης Βέγγος ακούγεται να λέει: «Εγώ κύριε Γαβριήλογλου όχι πως θέλω να σας κολακέψω, αλλά έχω ανακαλύψει τον τρόπο του παρακολουθείν από το πολύ παρακολουθείν και έχω ένα σύστημα παρακολουθήσεως ώστε ουδείς παρακολουθούμενος μπορεί να αντιληφθεί ότι παρακολουθείται».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!