Ο πρόεδρος και τα μέλη της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΕΠΣ Πιερίας, εκφράζουν τα θερμά τους Συλλυπητήρια στην οικογένεια του Βασίλη Κόντου και την οικογένεια του Αιγινιακού, για την αδόκητη απώλεια τους.
Η έντονη προσωπικότητα και παρουσία του
Βασίλη Κόντου ως πρώην δημάρχου Αιγινίου και επι σειρά ετών προέδρου του
Αιγινιακού, αφήνουν ανεξίτηλο το στίγμα του.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον
σκεπάσει.
Για την Εκτελεστική Επιτροπή
Ο Πρόεδρος
Ο Γενικός Γραμματέας
Αστέριος Κ. Τόκας
Δημήτριος Β. Τσακνάκης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!