Σορός άνδρα σε προχωρημένη σήψη εντοπίστηκε το απόγευμα της Κυριακής (29/1), σε δύσβατο σημείο στην παραθαλάσσια περιοχή «Προφήτη Ζαχαρία», νότια στην Κω.
Ειδικότερα, η σορός περισυνελέγη με τη συνδρομή κλιμακίου της οικείας Πυροσβεστικής Υπηρεσίας παρουσία στελεχών του λιμενικού και μεταφέρθηκε στο Κέντρο Υγείας της Κω.
Από το Λιμεναρχείο που διενεργεί την προανάκριση, πρόκειται να παραγγελθεί η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!