"Θερμά συγχαρητήρια στον μέχρι πρότινος Αστυνομικό Διευθυντή Πιερίας Γιώργο Τζημα, Ταξίαρχο της Ελληνικής Αστυνομίας που αναλαμβάνει καθήκοντα ως Διευθυντης στη Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Κεντρικής Μακεδονίας.
Μια εξέλιξη άξια του ήθους και του υψηλού αισθήματος καθήκοντος που τον διακρίνει.
Εύχομαι καλή δύναμη και κάθε επιτυχία στα νέα του καθήκοντα
Κώστας Κουκοδημος
Δημαρχος Κατερινης"
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!