Όλα έτοιμα στο Χιονοδρομικό Ελατοχωρίου μετά το πρώτο χιόνι που έπεσε την Πέμπτη στα Πιέρια.
Το χιόνι έχει ξεπεράσει τους 50 πόντους και το ενδιαφέρον τόσο για το Χιονοδρομικό όσο και για τα καταλύματα είναι υψηλό.
Η λειτουργία αρχίζει από το αυτό το Σαββατοκύριακο. Τα λιφτ είναι συντηρημένα και αναμένουν τους λάτρεις του σκι.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!