Aυτοκίνητο προσπάθησε να ανέβει… σκαλιά στο Πόρτο Γερμενό, κοντά στην πλατεία που βρίσκεται στον πεζόδρομο του οικισμού!
Το βίντεο κατέγραψε στο facebook ο «Εξωραϊστικός Σύλλογος Πόρτο Γερμενό», ενώ αναφέρεται σε άλλη ανάρτηση ότι είναι συχνό και επικίνδυνο φαινόμενο η διέλευση αυτοκινήτων από τον πεζόδρομο με αρκετά μεγάλη ταχύτητα την ώρα μάλιστα που παίζουν παιδιά.
Όπως γράφει ο Σύλλογος: «Συνέβη και αυτό. Αυτοκίνητο (δεν γνωρίζουμε το λόγο, εάν μπερδεύτηκε, ή εάν ήταν μεθυσμένος ο οδηγός) προσπάθησε να ανέβει τα σκαλιά του πεζόδρομου. Ευτυχώς αυτή την φορά δεν υπήρχαν παιδιά στην πλατεία…».
Δείτε το βίντεο που ανέβασε ο «Εξωραιστικος Σύλλογος Πόρτο Γερμενό»
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!