Tο Netflix αποφάσισε να τρολάρει με έναν απίθανο τρόπο τα γαλλικά του Μιχάλη Δημητρακόπουλου.
Η ατυχής γαλλική προφορά του γνωστού δικηγόρου Μιχάλη Δημητρακόπουλου στα δικαστήρια του Βελγίου έγινε viral πριν λίγο καιρό με το ελληνικό Διαδίκτυο να «δίνει τα ρέστα» του σε χιούμορ και φαρμακερές ατάκες.
Τώρα ήρθε η σειρά της δημοφιλούς πλατφόρμας streaming Netflix να τρολάρει και το έκανε με τον δικό της μοναδικό τρόπο.
Ο ελληνικός λογαριασμός του Netflix δημοσίευσε ένα βίντεο στο Instagram από την «Έμιλυ στο Παρίσι», μια από τις πιο επιτυχημένες σειρές της πλατφόρμας.
Στο βίντεο δείχνει σκηνές από τη σειρά όπου η Έμιλυ μαθαίνει γαλλικά και ακούμε μερικές από τις «εμβληματικές» ατάκες του κ. Δημητρακόπουλου όπως το «Ζαμέ α ετέ Κορωπί»!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!