Ευχές, με αφορμή την κοπή της πίτας του Τμήματός τους, αντάλλαξε ο αντιδήμαρχος Κώστας Τσιουκάνης με τους εργαζόμενους στο Τμήμα Ηλεκτρολόγων του Δήμου Κατερίνης.
Ο κ. Τσιουκάνης, μετέφερε τις ευχές του δημάρχου Κατερίνης Κώστα Κουκοδήμου και ευχήθηκε πρώτα από όλα υγεία στους ίδιους και τις οικογένειές τους. Ο αρμόδιος αντιδήμαρχος τόνισε πως με την άψογη συνεργασία που υπάρχει, το Τμήμα ανταπεξέρχεται άριστα στις απαιτήσεις των δημοτών. «Αυτός είναι και ο βασικός σκοπός μας, τον οποίο μπορούμε να υπηρετήσουμε συνεχίζοντας να εργαζόμαστε με διάθεση και υπευθυνότητα», είπε χαρακτηριστικά ο αντιδήμαρχος.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!