Ο Μελισσοκομικός Σύλλογος Πιερίας στα πλαίσια της εκπαίδευσης και ενημέρωσης των μελών του, διοργανώνει την δεύτερη ημερίδα για το 2023 με θέματα:
* Βιολογική Μελισσοκομία Δυνατότητες και υποχρεώσεις
* Εξάχνωση Οξαλικού Αλήθειες και μύθοι
* Τα προβλήματα του κλάδου και οι λυσεις Ο ρόλος της ΟΜΣΕ
* Εξάχνωση Οξαλικού Αλήθειες και μύθοι
* Τα προβλήματα του κλάδου και οι λυσεις Ο ρόλος της ΟΜΣΕ
Εισηγητής: Δημήτρης Νικολάου, Γενικός Γραμματέας της ΟΜΣΕ – Πρόεδρος Μελισσοκομικού Συλλόγου Αιτωλοακαρνανίας – Βιολογικός Μελισσοκόμος
Στις 18 Φεβρουαρίου 2023 ώρα 18:00 – Πνευματικό Κέντρο “Εκάβη” 1ος Όροφος
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!