Τραγωδία στην Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα στο δημοτικό βρεφοκομείο «Άγιος Στυλιανός» καθώς ένα κοριτσάκι μόλις 2,5 ετών άφησε την τελευταία του πνοή.
Το παιδί εντόπισαν νεκρό το πρωί της Παρασκευής εργαζόμενοι του ιδρύματος.
Στο σημείο έσπευσε να ενημερωθεί για το περιστατικό ο γενικός γραμματέας του δήμου Θεσσαλονίκης Νίκος Λιακόπουλος, που είναι καρδιολόγος, ενώ αναμένεται να διενεργηθεί ΕΔΕ ώστε να διαπιστωθούν τα αίτια του τραγικού συμβάντος.
Στο σημείο έφτασε και ιατροδικαστής προκειμένου να εξετάσει τις συνθήκες θανάτου του μικρού παιδιού.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!