Επτά συμμετοχές στο διεθνές τουρνουά στο Βελιγράδι με συγκομιδή 4 μετάλλιά και πολύ καλή παρουσία από όλα τα παιδιά που αγωνίστηκαν.
Οι διακριθέντες αθλητές:
-Λευτέρης Παππάς
1ος Χρυσό μετάλλιο
-Θανάσης Ευθυμιάδης
2ος Ασημένιο μετάλλιο
-Δημήτρης Παππάς
3ος Χάλκινο μετάλλιο
-Σωκράτης Κωνσταντινίδης
3ος Χάλκινο μετάλλιο
πολύ καλή παρουσία και από τους
-Κορδονούλη Χαράλαμπο
-Σουλή Δημήτρη
-Οικονομίδη Στέφανο
Όλοι οι αθλητές ασχέτως διάκρισης είναι κερδισμένοι από την εμπειρία κερδίζουν συμμετέχοντας σε τέτοια δυνατά τουρνουά.
Συγχαρητήρια σε όλους.
Την αποστολή συνοδεύει ο προπονητής Σάββας Τσεντίδης.
Πολλά Συγχαρητήρια Κε προπονητή.
Η καλή δουλειά φαίνεται στην Παλαίστρα!
Η αποστολή του Αρχέλαου Κατερίνης από χθες το βράδυ βρίσκεται στην Βουδαπέστη όπου θα παραμείνει μια εβδομάδα και θα συνεχίσει εκεί την προετοιμασία της.
Ευχόμαστε καλή προετοιμασία με Υγεία και Καλή επιστροφή.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!