Αναχώρησαν για το Πέρνικ της Βουλγαρίας οι Πρωταθλητές Παμπαίδες του Αρχέλαου Κατερίνης όπου σήμερα Σάββατο 25-02-2023 θα αγωνιστούν στο διεθνές τουρνουά "Nikolay Georgiev -Kimbata" με συμμετοχή από Βουλγαρία, Σερβία, Κροατία, Ουγγαρία, Τουρκία, Ελλάδα, Σκόπια, Ρουμανία και Μολδαβία.Οι αθλητές του Αρχέλαου Κατερίνης είναι:
-Ζινίσα Νίκος
-Τσεντίδης Παύλος
-Κορδονούλης Βαγγέλης
-Ψαρράς Γιάννης
-Καμπερίδης Δημήτρης
-Ένερυ Χασανλάρι
Την αποστολή του Αρχέλαου Κατερίνης συνοδεύει ο προπονητής Κώστας Ταμός.
Ευχόμαστε Καλή Επιτυχία στην αποστολή του Αρχέλαου.
Καλά αποτελέσματα με Υγεία.
Καλό ταξίδι και Καλή επιστροφή.
Αρχέλαος - Τμήμα Πάλης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!