Ύστερα από μια "παύση" τριών χρόνων, είμαστε στην ευχάριστη θέση να οργανώνουμε ξανά την ετήσια συνεστίασή μας.
Σας περιμένουμε κοντά μας αυτή την Κυριακή (των Απόκρεω) 19 Φεβρουαρίου 2023, από τις 12:00 το μεσημέρι, στην Πιερίδα (προς Νέα Έφεσσο).
Πολλά μουσικά σχήματα (παραδοσιακή και δημοτική ορχήστρα, χορωδία του Συλλόγου μας, μαζί με φιλική συμμετοχή του ομίλου χορωδιών 'Όλυμπος'), θα μας κρατήσουν συντροφιά και τέσσερα μεγάλα δώρα 🎁 από τη λαχειοφόρο αγορά που θα διεξαχθεί, θα μας περιμένουν.
Με εκτίμηση, το ΔΣ του Συλλόγου μας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!