Την χθεσινή ημέρα, 15 Φεβρουαρίου, που είναι Παγκόσμια Ημέρα Κατά του Καρκίνου της Παιδικής Ηλικίας, επέλεξε ο Σύλλογος Καρκινοπαθών Πιερίας να εγκαινιάσει το νέο χώρο του, τη Στέγη Αγάπης “Ευδοκιμώ”, στην οδό Παναγή Τσαλδάρη 16, στο κέντρο της Κατερίνης.
Δείτε φωτογραφίες απο τα εγκαίνια:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!