Ο Γιώργος Κουκουσέλας υπηρέτησε με συνέπεια και ευθύνη στο Τμήμα Ασφαλείας και Τροχαίας της Πιερίας και μετά από ευδόκιμη θητεία προήχθη στη θέση του Διευθυντή την οποία κατείχε ο Γεώργιος Τζήμας.
Εισήχθη στην Σχολή Αξιωματικών της ΕΛ.ΑΣ το 1995 με Πανελλήνιες Εξετάσεις και αποφοίτησε το 1999. Εκπαιδεύτηκε σε όλες τις Σχολές της Αστυνομίας και κατάγεται από τη Λεπτοκαρυά.
Το νέο Αστυνομικό Διευθυντή συγχαίρει η Ένωση Αστυνομικών Πιερίας
Η Ένωση Αστυνομικών Πιερίας, συγχαίρει το νέο Διευθυντή κ. Γεώργιο ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΑ για την ανάληψη των καθηκόντων του στο τιμόνι της Διεύθυνσης Αστυνομίας Πιερίας. Εκφράζουμε τις θερμότερες ευχές μας και πιστεύουμε ότι θα ανταποκριθεί επάξια στο έργο του. Η εμπειρία, η επάρκεια και οι ικανότητες του νέου Διευθυντή είναι γνωστές στο προσωπικό και στην Ένωσή μας. Εκ της θεσμικής μας θέσεως, δηλώνουμε την προθυμία μας να συνεχίσουμε την αγαστή συνεργασία μας, με σκοπό την καλύτερη δυνατή αντιμετώπιση των αστυνομικών προβλημάτων της περιοχής και των συναδέλφων μας.
Κε Διευθυντά, καλή και εποικοδομητική θητεία!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!