Σε μια χαρούμενη ατμόσφαιρα γιορτής με την παρουσία του συνόλου των εργαζομένων στις διευθύνσεις και τα τμήματα της Αντιδημαρχίας Προγραμματισμού και Ανάπτυξης του Δήμου Κατερίνης πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας.
Πολιτικοί προϊστάμενοι, υπηρεσιακοί και εργαζόμενοι, ο Γ.Γραμματέας του Δήμου Κώστας Λιακόπουλος, ο διευθύνων σύμβουλος της ΔΕΥΑΚ Σταύρος Χριστοφορίδης, ο πρόεδρος του Δ.Σ. του συλλόγου δημοτικών υπαλλήλων Πιερίας, Χρήστος Κομπατσάρης παρέστησαν στην εκδήλωση. Ο αρμόδιος αντιδήμαρχος Δημήτρης Βαϊνάς μετέφερε τις ευχές του Δημάρχου Κατερίνης Κώστα Κουκοδήμου, ενώ ευχαρίστησε το προσωπικό, που όπως ανέφερε εργάζεται με συνέπεια και υπευθυνότητα στα καθημερινά καθήκοντά του.
Παράλληλα, εξήρε την εποικοδομητική συνεργασία, καθώς και το σημαντικό έργο του προσωπικού όλων των υφιστάμενων τμημάτων της διεύθυνσης.
Η όμορφη γιορτή κύλησε με κέφι, ενθουσιασμό και ανταλλαγή ευχών για μία δημιουργική και ευτυχισμένη χρονιά. Τυχερές της εκδήλωσης που βρήκαν το φλουρί οι εργαζόμενες Σταυρούλα Δημητριάδου, Μαρία Δεμερτζή.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!