Ένα εξαιρετικό αφιέρωμα ετοίμασε και παρουσίασε ο Σύλλογος Ιεροψαλτών Νομού Πιερίας "Όσιος Διονύσιος ο εν Ολύμπω" για τον άρχοντα διδάσκαλο του Αποστόλου της ΜτΧΕ κ. Γεώργιο Γαργαγέττα το Σάββατο (3/2/2023) στο πνευματικό κέντρο "Εκάβη".
Όσι είχαν την τύχη να βρεθούν εκεί απόλαυσαν μοναδικές στιγμές. Οι εικόνες που ακολουθούν είναι απο την εκδήλωση αυτή:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!