Ο Δήμαρχος Δίου-Ολύμπου Βαγγέλης Γερολιόλιος εκφράζει θερμά συγχαρητήρια στον Γεώργιο Κουκουσέλα, με καταγωγή από τη Λεπτοκαρυά, για την επάξια τοποθέτησή του στη θέση του Διευθυντή της Διεύθυνσης Αστυνομίας Πιερίας, μετά τις πρόσφατες κρίσεις αξιωματικών της Ελληνικής Αστυνομίας.
Του ευχόμαστε υγεία και δύναμη στο δύσκολο και απαιτητικό του έργο.
Ο Δήμος Δίου-Ολύμπου θα συνεχίσει να βρίσκεται πάντα σε αγαστή συνεργασία με τη Διεύθυνση Αστυνομίας Πιερίας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!