Ο Σύλλογος «Κόρες Πιερίων», η Ένωση Συγγραφέων Πιερίας και μέλη του Συλλόγου Εικαστικών Καλλιτεχνών Πιερίας διοργανώνουν μία τριήμερη έκθεση έργων τέχνης και βιβλίων.
Ώρες λειτουργίας έκθεσης: Παρασκευή 17 /2: 18:00 - 21:00, Σάββατο 18/2 και Κυριακή 19/2: 10:00 - 13:00 & 18:00 - 21:00, στην έδρα του συλλόγου «Κόρες Πιεριών» στην οδό Ηφαίστου 11.
Τα έσοδα που θα συγκεντρωθούν θα διατεθούν στα πλαίσια της εκστρατείας συλλογής χρημάτων, για την κάλυψη των εξόδων που προέκυψαν λόγω του προβλήματος υγείας που αντιμετωπίζει ο μικρός μας συμπολίτης Διονύσης - Ραφαήλ.
Όσο υπάρχουν άνθρωποι που θέλουν να σώσουν ένα παιδί που κινδυνεύει από βαριά ασθένεια, παίρνουν τη σκυτάλη της αγάπης και της αλληλεγγύης και προχωρούν!
Ας δώσουμε όλοι το παρών!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!