Η Δ.Ε.Υ.Α. Κατερίνης ενημερώνει, ότι, αύριο Τρίτη 21 Φεβρουαρίου 2023, θα σημειωθεί διακοπή υδροδότησης στην περιοχή του Μυλαύλακου-Παράδεισου.
Πιο συγκεκριμένα επί των οδών:
-Α’ παρ. Χαιρωνείας
-Β’ παρ. Χαιρωνείας
-Γ’ παρ. Χαιρωνείας
-Χαιρωνείας από την διασταύρωση με την Λιτοχώρου έως και τη διασταύρωσή της, με την Α’ παρ. Σουρή
-Μετσόβου
Η διακοπή θα διαρκέσει από τις 08:30 π.μ. έως αργά το μεσημέρι (ο ακριβής χρόνος της εξαρτάται από την εξέλιξη των εκτελούμενων εργασιών).
Ο λόγος της διακοπής υδροδότησης στο δίκτυο ύδρευσης σχετίζεται με την εκτέλεση εργασιών που απαιτούνται για την σύνδεση των υφισταμένων αγωγών ύδρευσης με τους νέους αγωγούς που κατασκευάστηκαν στο πλαίσιο του έργου ‘’Αγωγοί μεταφοράς νερού πόλης Κατερίνης’’.
Ζητούμε την κατανόηση των καταναλωτών.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!