Την Δευτερα 06 -02-2023 και ώρα 19:00 πραγματοποιήθηκε στα γραφεία του συλλόγου μας , μέσα σε ένα φιλικό και εγκάρδιο περιβάλλον, η εκδήλωση κοπής της Πρωτοχρονιάτικης πίτας 2023 του Ε.Ο.Σ Κατερινης.
Την εορταστική εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους, η Αντιπεριφερειάρχης κα Σοφία Μαυρίδου, ο Δήμαρχος κος Κώστας Κουκοδήμος οι Βουλευτές κος Φώντας Μπαραλιακος,ο κος Σάββας Χιονίδης ,ο πολιτευτής Σπύρος Κουλκουδινας και πλήθος φίλων και μελών του Ε.Ο.Σ Κατερινης
Η τιμητική τους παρουσία, μας έδωσε δύναμη και κουράγιο, να συνεχίσουμε την προσπάθειά μας, να φανούμε αντάξιοι της εμπιστοσύνης και να υπηρετήσουμε με το καλύτερο δυνατό τρόπο, την ευθύνη που αναλάβαμε.
Το φλουρί της πίτας το κέρδισε το μέλος του Ε.Ο.Σ Κατερίνης ,Χριστίνα Χατζηχρήστου Της ευχόμαστε γερή και τυχερή πάντα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!