Ένα γνήσιο και πολύ επιτυχημένο αποκριάτικο γλέντι διοργάνωσε εχθές ο Μορφωτικό & Πολιτιστικός Σύλλογος Σβορώνου, όπου μέλη και φίλοι ξεφάντωσαν μέχρι το πρωί σχεδόν με την συνοδεία παραδοσιακής μουσικής.
Κέφι, χορός και ξεφάντωμα επικρατούσε όλη τη νύχτα στην εξαιρετική εκδήλωση. Για όσους δεν είχαν την ευκαιρία να βρεθούν εκεί, μπορούν να πάρουν μια γεύση της βραδιάς από τις εικόνες που αποθανάτισε η κάμερα της Kapa News:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!