Την Τσικνοπέμπτη (16/2/2023) πραγματοποίησε τον αποκριάτικο χορό της η «Πνευματική Κίνηση Σκοτίνας» σε τοπική ταβέρνα.
Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο Βουλευτής Πιερίας της Ν.Δ. κ. Σάββας Χιονίδης, ο Δήμαρχος του Δίου-Ολύμπου κ. Βαγγέλης Γερολιόλιο και ο Αντιπρόεδρος του Γ. Νοσοκομείου κ. Φώτης Δρούγκας.
Ήταν μια βραδιά γεμάτη κέφι και χορό. Τη μουσική επιμελήθηκε ο κ. Νίκος Πατρής. Συγχαρητήρια στο Δ.Σ. της «Πνευματικής Κίνησης Σκοτίνας» για την άψογη διοργάνωσή της εκδήλωσης.
To Δ.Σ. αποτελείται από τους:
Κουκούσα Παναγιώτα πρόεδροςΜιχαλού Πόπη αντιπρόεδρος
Κουτσιβός Παναγιώτης μέλος
Στύλος Νικόλαος μέλος
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!