Είχα την χαρά να βρεθώ κοντά στους συμπολίτες μου στα δρώμενα της Καθ. Δευτέρας.
Είναι ιδιαίτερα ευχάριστο μετά τα χρόνια του εγκλεισμού η μαζική παρουσία του κόσμου στις πολιτιστικές εκδηλώσεις και τα έθιμα του τόπου μας. Συγχαρητήρια στους πολιτιστικούς συλλόγους, τους φορείς, για την άρτια οργάνωση και την διατήρηση της παράδοσης!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!