Με μια άνάρτησή του στο προφίλ του στο facebook ο Δήμαρχος Κατερίνης κ. Κώστας Κουκοδήμος συγχαίρει το νέο Αστυνομικό Διευθυντή Πιερίας κ. Γεώργιο Κουκουσέλα για την προαγωγή του.
Συγκεκριμένα έγραψε ο κ. Κουκοδήμος:
"Θερμά συγχαρητήρια στον νέο Αστυνομικό Διευθυντή Γεώργιο Κουκουσέλα. Είμαι βέβαιος ότι θα ανταπεξέλθει με απόλυτη επιτυχία στα νέα του καθήκοντα και θα διατηρήσει την καλή συνεργασία της Αστυνομικής Διεύθυνσης με το Δήμο Κατερίνης."
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!