Το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών, Διασωστών και Ναυαγοσωστών του Περιφερειακού Τμήματος Κατερίνης του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, επιθυμεί να εκφράσει τις θερμές του ευχαριστίες προς την Ακαδημία Ποδοσφαίρου KATERINI FC, για την ευγενική χορηγία ενός ασυρμάτου Mobile, η οποία έρχεται να ενισχύσει τον διασωστικό εξοπλισμό, ώστε να είμαστε πιο αποτελεσματικοί στο εθελοντικό μας έργο προς το κοινωνικό σύνολο.
Η μακροχρόνια στήριξη που μας παρέχεται από την Ακαδημία Ποδοσφαίρου KATERINI FC, είναι απαραίτητη και εξαιρετικά σημαντική σε αυτή τη δύσκολη οικονομική εποχή που βιώνουμε. Η χορηγία αυτή μας γεμίζει με συναισθήματα ελπίδας και αισιοδοξίας για το μέλλον, γιατί αποδεικνύει έμπρακτα ότι υπάρχουν άνθρωποι που αφενός, νοιάζονται για το κοινό καλό αφετέρου, αναγνωρίζουν την αξία του Εθελοντισμού.
Ευχαριστούμε από καρδιάς και ευχόμαστε ολόψυχα στη Διοίκηση και στους αθλητές της Ακαδημίας, προσωπική και οικογενειακή υγεία, καθώς και αθλητικές επιτυχίες.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!