Η ιστορία του κάθε ανθρώπου είναι διαφορετική όπως και τα βιώματά του.
Γι’ αυτό δεν πρέπει να κρίνουμε κανέναν βιαστικά. Αυτό είναι το μήνυμα που θέλει να περάσει το παρακάτω viral βίντεο που έχει ανεβεί στο Instagram και το οποίο έχουν αναπαραστήσει κι άλλοι χρήστες στα κοινωνικά δίκτυα. Το βίντεο δείχνει μια γυναίκα με δύο αναπτήρες οι οποίοι στην πραγματικότητα αναπαριστούν δύο ανθρώπους. Τι γίνεται όμως όταν ο ένας βυθίζεται μέσα στο νερό το οποίο αποτελεί τα παιδικά του τραύματα, τα άγχη του ή ακόμη και τη μοναξιά του; Το μόνο που χρειάζεται για να λάμψει ξανά είναι λίγη βοήθεια.
Όπως και οι άνθρωποι…
Πηγή
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!