Ο Δήμος Δίου-Ολύμπου συγχαίρει τον νέο Διοικητή της 24ης (ΧΧΙV) Τεθωρακισμένης Ταξιαρχίας Λιτοχώρου, Ταξίαρχο Νικόλαο Θεοδοσίου, για την ανάληψη των καθηκόντων του.
Του ευχόμαστε υγεία και δύναμη στο έργο του και προσβλέπουμε στη συνέχιση της γόνιμης και εδραιωμένης συνεργασίας μεταξύ του Δήμου και της Ταξιαρχίας. Ο Δήμος Δίου-Ολύμπου βρίσκεται πάντα αρωγός στο έργο του νέου Διοικητή.
Παράλληλα ευχαριστούμε για την άψογη συνεργασία τον Υποστράτηγο Νικόλαο Αθάνατο, μέχρι πρότινος διοικητή της 24ης ΤΘΤ και νυν διοικητή της 20ης Τεθωρακισμένης Μεραρχίας Καβάλας, και του ευχόμαστε καλή δύναμη στα νέα του καθήκοντα.
Βαγγέλης Γερολιόλιος
Δήμαρχος Δίου-Ολύμπου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!