Την τελευταία του πνοή στο νοσοκομείο της Καρδίτσας, όπου και εργαζόταν άφησε ένας 59χρονος άνδρας το πρωί της Δευτέρας 6 Μαρτίου.
Σύμφωνα με πληροφορίες του KarditsaLive.Net ο 59χρονος δούλευε πρωινή βάρδια και εντοπίστηκε απαγχονισμένος στην αποθήκη.
Στο Νοσοκομείο Καρδίτσας κλήθηκε η αστυνομία για να πραγματοποιήσει την έρευνα γύρω από τις συνθήκες του θανάτου του.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!