Σε ένδειξη πένθους για το τρομερό δυστύχημα των Τεμπών, το γυναικείο τμήμα στον αγώνα με το Πανόραμα και το ανδρικό στο παιχνίδι με την Αρετσού Καλαμαριάς θα φορέσουν μαύρες εμφανίσεις.
Το ίδιο θα ισχύσει και για τα μικρότερα ηλικιακά και αναπτυξιακά τμήματα του συλλόγου για όλο το Σαββατοκύριακο.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!