Το χάλκινο μετάλλιο κρέμασε στο στήθος του ο Αποστόλου Γιάννος των Ολυμπίων Κατερίνης στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ελληνορωμαϊκής πάλης u15 στα 52 κιλά μετά από 3 νίκες και μία ήττα στους ίδιους αγώνες συμμετείχε και Κυπαρισσοπουλος Παναγιώτης των Ολυμπίων στα 85 κιλά κατέλαβε μετά από καλές εμφανίσεις την πέμπτη θέση.
Οι αθλητές συνεχίζουν από Δευτέρα τις προπονήσεις εν όψη του επόμενων αγώνων στο προπονητηριο της ομάδας , Κανελλοπούλου 2 εντός του ΤΕΙ Κατερίνης έναντι του ΕΟΠΥΥ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!