Τι πιο ωραίο από το να "συνθέτεις αναμνήσεις"! Ένας ατελείωτος πλούτος, μια ιδιαίτερη συλλογή που αποτυπώθηκε μοναδικά από τον φωτογραφικό φακό του Θάνου Κόσυβα.
Στην έκθεση που σε συνεργασία με τον Οργανισμό Πολιτισμού του Δήμου μας, φιλοξενείται στην Αστική Σχολή συναντήσαμε μνήμες που όσο κι αν ξεθωριάζουν, δε σβήνουν ποτέ.
Δείτε φωτογραφίες από τα εγκαίνια της έκθεσης:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!