Η σημερινή δήλωση του Ζήση Ζάννα υπ. Βουλευτής Πιερίας ΣΥΡΙΖΑ Π.Σ. αφορά το τραγικό δυστύχημα στα Τέμπη.
Η δήλωση του κ. Ζάννα:
«Ζούμε μια αδιανόητη τραγωδία με δεκάδες νεκρούς και αγνοούμενους. Είναι στιγμές βαθιάς οδύνης και θλίψης.
Πρόκειται για μια προαναγγελθείσα τραγωδία. Κάθε προσπάθεια απόκρυψης της αλήθειας για την τραγωδία των Τεμπών αποτελεί ασέβεια προς τα θύματα.
Ακέραιη η πολιτική ευθύνη της κυβέρνησης Μητσοτάκη»
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!