Σε διαγωνισμό σύνθεσης του συλλόγου “ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ” του μεγάρου Αθηνών για τα 70 χρόνια παρουσίας τους επιλέχθηκε το έργο μου για πιάνο ''Ο Μενούσης'' για δύο συναυλίες μία στο Μέγαρο Αθηνών στην Αίθουσα ''Δημήτρης Μητρόπουλος'' και μία στο πανεπιστήμιο της Άρτας στην έδρα του Τμήματος Μουσικών Σπουδών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!