Ακόμη μια σημαντική υποψηφιότητα ανακοινώθηκε σήμερα το πρωί επίσημα από τον Κώστα Κουκοδήμο.
Πρόκειται για τον Αντιπρόεδρο του του Συλλόγου Δημοτικών Υπαλλήλων Ν.Πιερίας, κ. Γιάννη Μαυρίδη. Μεταξύ άλλων ο Γιάννης Μαυρίδης έχει σημαντική δράση στους Συλλόγους Γονέων και Κηδεμόνων του 13ου και του 17ου Δημοτικού Σχολείου Κατερίνης αφού ως Πρόεδρος πέτυχε πολύτιμες παρεμβάσεις.
Τέλος ο Γιάννης Μαυρίδης υπήρξε πρωτεργάτης και διοργανωτής του μεγαλύτερου φεστιβάλ Νεολαίας που έγινε στην Ελλάδα την περίοδο 1999-2000, είναι μουσικός και τηλεοπτικός παραγωγός και συμμετείχε στην ίδρυση και λειτουργία της πρώτης ελεύθερης ραδιοφωνίας στην Ελλάδα με το Δημοτικό Ραδιόφωνο Κατερίνης.
Δείτε την επίσημη ανακοίνωση της υποψηφιότητάς του:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!