Η ομάδα του Αρχέλαου κατέλαβε την 2η θέση στο ομαδικό Γυναικών U18 με Θ. Καραλη, Κ. Κοκτσίδου και Π. Χαριτίδου. 3η θέση στο ομαδικό Ανδρών U21 με Ευάγγελο Χαρίση, Αθανάσιο Δημόπουλο και Νικόλαο Νταμπόση. 3η θέση Ατομική κατ. U21 ο Ε. Χαρίσης.
Επίσης, η ομάδα του Ενιπέα Λιτοχώρου κατέκτησε την 3η θέση στο ομαδικό γυναικών U21 με Μιχαέλα Κουτρούλα, Ελένη Κυπαρισσά και Ελένη Αρβανιτίδου και 3η θέση Ατομική κατ. Γυναικών U21 η Μ. Κουτρούλα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!