Δημόσια έκκληση έκανε πριν λίγη ώρα ο υποψήφιος Βουλευτής Πιερίας του ΣΥΡΙΖΑ Π.Σ. στα μέλη του κόμματος σε ολόκληρη τη χώρα να επισκεφθούν μία από τις πλησιέστερες Νοσοκομειακές Υπηρεσίες Αιμοδοσίας σε όλη τη χώρα προκειμένου να βοηθήσουν με αιμοδοσία αυτές τις δύσκολες ώρες που περνά η χώρα μας.
Το μήνυμα του κ. Ζάννα:
«Ο ΣΥΡΙΖΑ Προοδευτική Συμμαχία καλεί τα μέλη του, αλλά και όλους τους πολίτες να συμμετέχουν με την αλληλεγγύη τους στις προσπάθειες ανακούφισης των τραυματισμένων επιβατών και των συγγενών τους της ανείπωτης τραγωδίας στα Τέμπη.
Καλούμε όλους και όλες να επισκεφθούν μία από τις πλησιέστερες Νοσοκομειακές Υπηρεσίες Αιμοδοσίας σε όλη τη χώρα.
Η συμπαράσταση στους δοκιμαζόμενους συνανθρώπους με την αιμοδοσία είναι το ελάχιστο καθήκον μας σε αυτές τις δύσκολες ώρες.»
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!